ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

שיקום הפה ברמת גן

אנשים רבים מוצאים את עצמם מבועתים ומבוהלים מרופא השיניים ולכן הם בוחרים לנסות להתעלם מהשיניים שלהם וממצבם. בדרך כלל ניסיונות ההתעלמות הללו תמים באישון לילה בו מגיע התקף של כאב שיניים כהה שלא מותיר ברירה אלא לגשת אל רופא השיניים ולקבל סיוע מידי.
 
כבר דובר רבות על כך שכאב שיניים נמנה בין הכאבים העזים ביותר ושהקושי להתמודד איתו הוא עצום. מנגד, גם החרדה הדנטלית הנפוצה היא משימה אשר קשה מאוד להתמודד איתה. אנשים רבים בוחרים להגיע בשלב מסוים אל רופא השיניים ומבינים שאין להם מנוס ושהם חייבים להתגבר על החרדה הדנטלית ולטפל בשיניים. משם הם מגלים שעליהם להתחיל תהליך שנקרא שיקום הפה ברמת גן.
 
אף פעם לא מאוחר מידי
תהליך של שיקום הפה ברמת גן מתאים לכל אדם ובכל מצב. בין אם השיניים דורשות טיפולים סטנדרטיים כמו סתימות וטיפולי שורש ובין אם יש צורך בטיפולים מורכבים יותר כמו שתלים, טיפולים כירורגיים וכדומה. שיקום הפה ברמת גן זהו תהליך אשר מאפשר למטופל להיכנס לסדרה מקיפה של טיפולים אשר מאפשרת יצירת שינוי משמעותי במאזן הבריאותי של השיניים ובכך לצמצם את הפער שנוצר בעת שהשיניים הוזנחו.
 
הדרך אל האושר
שיקום הפה ברמת גן הוא אכן תהליך שמוביל אל האושר הדנטלי הרצוי כיוון שהיסודיות של התהליך לא מותירה שיניים חולות והתהליך מקיף את כל השיניים ומייצר שינוי משמעותי בכל בריאות הפה והשיניים. תהליך של שיקום הפה ברמת גן אינו חייב להתארך זמן רב, כיום ישנם מרכזים רפואיים רבים שמציעים טיפולי שיניים ביום אחד כך תוכלו ליהנות מתהליך של שיקום הפה ברמת גן ביום טיפולים אחד מרוכז ואף תחת הרדמה כללית כך שלא תחושו בכאב ולא תסבלו את התהליך עצמו.
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com