ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

שיקום הפה במרכז

שיקום הפה במרכז הינו תחום מומחיות של רופא שיניים מקצועי אשר עוסק בתחום של שחזור שיניים, הן על מנת לשפר תפקוד והן על מנת לשפר את נראות החיוך והשיניים, כלומר לשפר את המראה החיצוני, האסתטי.

טיפולי שיקום הפה במרכז הינם הליכים רפואיים לכל דבר אשר דורשים מצידו של הרופא המטפל ניסיון רב, התמחות בתחום וידע מקצועי רחב. כמו כן, טיפולי שיקום הפה במרכז כוללים כתרים, סתימות, הלבנת שיניים, שתלים, תותבות, גשרים ועוד. בנוסף, חשוב לזכור כי לפני כל טיפול של שיקום הפה במרכז יש לערוך בדיקה מקיפה ואבחון קפדני, על מנת להגיע אל התוצאה המדויקת והאפקטיבית ביותר.  ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב, שיקום הפה ברמת גן, שיקום הפה בת”א, שיקום הפה בתל אביב ועוד. 

שיקום הפה ברמת גן

טיפולי שיקום הפה ברמת גן מתבצעים על ידי רופאי שיניים מומחים אשר מתמחים בתחום זה ועברו למעשה שנים של הכשרה, מעבר ללימודי רפואת שיניים. חשוב לזכור כי מדובר על נושא מורכב ורגיש במיוחד בתחום רפואת השיניים, ולכן דורשת טכניקות מתקדמות, ניסיון, וידע, על מנת להעניק לכל מטופל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר. 

שיקום הפה בת"א

שיקום הפה בת"א הינו טיפול רפואי אשר מתאים לכל מי שסובל מבעיות אשר נוגעות הן לחלל הפה והן לשיניים. מומלץ להגיע לרופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בתחום במהירות האפשרית ,על מנת למזער נזקים ולהעניק פתרון מהיר ואפקטיבי ככל הניתן לבעיה. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.

שיקום הפה בתל אביב

טיפולי שיניים של שיקום הפה בתל אביב מאפשרים לכל מטופל לקבל פתרון מקצועי, אפקטיבי ומהיר לבעיותיו, הן אם מדובר על בעיות הקשורות לשיניים או לחלל הפה.
 
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com