ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

טיפול ליישור שיניים

רבים הם המתעניינים באפשרות לבצע טיפול ליישור שיניים. כיום, הרבה יותר מאשר בעבר, ניתן לטפל במגוון גילאים רחב, בילדים צעירים ובאנשים מבוגרים, בבני נוער, באנשים בעלי בעיה משמעותית גם מבחינה תפקודית בשל שיניים עקומות וכן במי שכל רצונו הוא לקבל טיפול שמהותו היא אסתטית. 
 
סוגי טיפול אפשריים
מי שטרם פנה לרופא השיניים בבירור אודות טיפול ליישור שיניים עשוי להניח בטעות שיש רק טכניקה אחת לביצוע הטיפול. למעשה, קיימות כמה וכמה שיטות שיכולות כולן להביא לתוצאות מעולות. ההבדל בין השיטות יכול להתבטא בעלות הטיפול כאשר יש משמעות גם לזמן הרצוי שעובר מתחילת התהליך ועד לסיומו המוצלח. 
 
בין סוגי הטיפולים האפשריים ליישור השיניים ניתן למצוא למשל:
• יישור באמצעו סמכי מתכת (אותן קוביות מתכת שמולבשות על גבי השיניים).
• יישור באמצעות רסן, שאותו יש למקם במדויק על פי ההנחיות ושניתן להסיר על פי הצורך. 
• בנוסף, יש גם שיטות של יישור עם שימוש בגשר, ללא שימוש בגשר, טיפול בדרכים נסתרות ובלתי נראות (כגון סמכים פנימיים או גשר שקוף) ועוד. 
 
למבוגרים ולילדים 
כדאי לדעת שטיפולי היישור השונים יכולים להתאים לטווח גיל רחב. ניתן לקבל טיפול ליישור שיניים שמותאם לילדים, ניתן לקבל טיפול שמותאם לבני נוער וניתן לקבל טיפול שנועד למבוגרים. כאשר מדובר בילדים, יש צורך במומחיות מתאימה ורלוונטית בפרט כאשר מדובר בילדים שנמצאים בתהליך של התחלפות שיני חלב בשיניים קבועות. 
 
אדיבות, מומחיות, ניסיון 
ככלל, כל טיפול ליישור שיניים יהיה יעיל יותר ואפקטיבי יותר כאשר הוא מתבצע בשיתוף המטופל וכאשר מבצעים את הנחיות הרופא באופן מלא. בנוסף, התוצאות הטובות ביותר יתקבלו כאשר הטיפול נעשה על ידי רופא שיניים בעל ניסיון, מומחה ביישור שיניים בשיטות השונות והתאמת דרך הטיפול הנכונה למצבו של המטופל. 
 
אם גם לכם דרוש רופא בעל ידע וניסיון ביישור שיניים, אם גם אתם זקוקים לייעוץ בתחום זה, עבורכם או עבור ילדיכם, פנו בהקדם למרפאתו של ד"ר סמי. במרפאה, סמייל דנט, ניתן ליהנות משירות אדיב ויחס חם, סבלנות ואורך רוח לכל מטופל. בזכות הניסיון והמיומנות, נהנים המטופלים מתוצאות מצוינות בכל סוגי הטיפולים.  
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאות שיניים תל אביב
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com