ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

טיפול יישור שיניים

שיניים מקבלות על עצמן תמיד תפקיד משמעותי במשוואה האתסטית של האדם. נקודת המוצא היא ששיניים חייבות להיות לבנות, ללא רבב, וכמובן – ישרות. הבעיה היא שלא פעם, מתברר כי חלומות לחוד ומציאות לחוד. אנשים סובלים משינויים עקומות, חוסר התאמה בלסת ומשלל סיבוכים, המהווים צרה צרורה מבחינה בריאותית ואסתטית כאחד. טיפול יישור שיניים, בתנאים האלה, הופך להכרחי. בסמייל דנט, מרפאת שיניים מובילה ברמת גן, תוכלו לעבור את הטיפולים המקצועיים ביותר בתחום.

כך מתבצע טיפול ליישור שיניים
טיפול ליישורים שיניים, המכונה גם טיפול אורתודנטי, הוא מונח רחב במיוחד. הוא מתייחס, ברמה הכללית, לשלל פעולות שאמורות לשפר את מצב הפה ואופן הסגירה של הלסת, ביניהן שינוי צמיחת הפה והפנים, עקירת שיניים ועוד. מה שחשוב להדגיש הוא שהמלאכה החיונית של טיפול יישור שיניים יכולה להתבצע בפועל במספר שיטות עיקריות, אותן יש להתאים למאפיינים הספציפיים של המקרה.

ברוב המקרים, טיפולי ליישור שיניים יתבססו על הכנסת חוטי מתכת לסוגר אורתודנטי המושם בפה – "גשר", בשפה המדוברת  - כאשר החוטים יוצרים לחץ על השיניים, ולאחר תקופה מסוימת מביאים להזזה שלהן למקומות הרצויים. שימו לב שהמכשור המוכנס לפה יכול להיות הן נראה והן בלתי נראה.

שיטה מקובלת אחרת טיפול יישור שיניים, המתאימה במיוחד במקרה של טיפולי יישור שיניים למבוגרים (אבל ממש לא רק), היא יישור שיניים לינגואלי. בשיטה זו, מדביקים סמכים על החלק הפנימי של השיניים, מה שמביא לכך שהיישור נעשה בצורה בלתי נראית כמעט לחלוטין.

הפתרונות של סמייל דנט
סמייל דנט היא מרפאת שיניים מובילה, אשר תחום התמחות מרכזי שלה הוא טיפול יישור שיניים. המרפאה מרכיבה תוכנית טיפולים אישית לכל מטופל ומטופל, מה שמאפשר לתפוס את כל הביצים בסל אחד: כך, ניתן לבצע את היישור עם טיפולים אחרים לשיקום הפה (סתימות, עקירות וכן הלאה), מה שמאפשר מענה רחב במיוחד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפולי שיניים ברמת גן
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com