ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

טיפול אורתודנטי ברמת גן

טיפול אורתודנטי ברמת גן הפך להיות מבוקש ונפוץ במיוחד בשנים האחרונות, זאת בעקבות הדרישה של רבים ליישור שיניים כתוצאה ממועדות הולכת וגוברת לאסתטיקת ובריאות הפה. כמו כן, טיפול אורתודנטי ברמת גן מעניק מענה אפקטיבי ואמין במיוחד לכל מטופל אשר זקוק ליישור שיניים ברמה כזו או אחרת.

בדרך כלל, הסיבה בגינה מטופל מבקש לעבור טיפול אורתודנטי ברמת גן היא אסתטית, כלומר על מנת לשפר את מראה החיוך והשיניים. מטופלים אחרים מבקשים לעבור טיפול אורתודנטי ברמת גן על מנת לשקם או לטפל בבעיה מסוימת. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב, טיפול אורתודנטי בגבעתיים, טיפול יישור שיניים, טיפול יישור שיניים לילדים ועוד. 

טיפול אורתודנטי בגבעתיים

ניתן לראות כי בשנים האחרונות טיפול אורתודנטי בגבעתיים הפך להיות מבוקש ונפוץ במיוחד, בעיקר לאחר ההתפתחות והקדמה של השנים האחרונות אשר הביאו שיטות מתקדמות ליישור שיניים שקוף. מטופלים רבים בוחרים באפשרות זו, על מנת לשפר את מראה השיניים במינימום הפרעה למראה החיצוני. מדובר על פריצת דרך של ממש, וטיפול אפקטיבי ואמין אשר מעניק תוצאה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. 

טיפול יישור שיניים

טיפול יישור שיניים הינו טיפול אשר מתאים לילדים, נשים וגברים כאחד. כיום, בעקבות הקדמה בתחום, ניתן לראות כי סוג טיפול זה הפך לנפוץ במיוחד.  ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.

טיפול יישור שיניים לילדים

טיפול יישור שיניים לילדים דורש מהרופא המטפל התמחות בתחום, ניסיון, ידע מקצועי, וכמובן סבלנות רבה וגישה נכונה. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בתחום זה, בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.
 
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com