ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

טיפולי שיניים מורכבים

אנשים רבים סובלים מבעיות שונות בשיניים ובחניכיים. בעוד שאצל אחוז מסוים מהמטופלים ניתן לפתור את הבעיה באמצעות טיפול פשוט או לכל היותר מספר טיפולים פשוטים ומהירים, אצל אחרים נדרשים טיפולים מורכבים יותר. טיפולי שיניים מורכבים יכולים להיות מסוגים שונים וגם כאן יש כאלה בעלי מורכבות עוד יותר גדולה. על מנת להיפטר מכל הכאבים וכדי למנוע החמרה במצב חשוב לפנות בהקדם לרופא שיניים בעל ניסיון בטיפולים המורכבים כדי שהמצב לא ימשיך להידרדר. 
 
מהם טיפולים מורכבים
ישנם סוגים שונים של טיפולי שיניים מורכבים שמאופיינים בדרך כלל בהיבט של טיפול ביחד עם תהליך שיקומי וזמן החלמה. טיפולים מורכבים יכולים לכלול גם בעיה קלה ונפוצה יחסית כגון חור בשן או טיפול שורש, אך כזו שמופיעה אצל מטופל אחד במספר שיניים גדול למדי. בין הטיפולים המורכבים ניתן למצוא למשל:
 
• עקירות שניים כירורגיות, לרבות שיניים כלואות, שיניים עקומות או אפילו כאלה שהחל בהן תהליך של ריקבון וזיהום. 
• בעיות שיניים קלות המשולבות עם דלקת קשה בחניכיים, נסיגה של החניכיים, כיסים עם דלקת וכדומה. 
• צורך בביצוע ניתוחי חניכיים, הרמות סינוס, השתלות מורכבות עם שתלים דנטליים ועוד.
 
לא משתלם לדחות
אנשים רבים חוששים מפני אפשרות של טיפולי שיניים מורכבים. אנשים כאלה, חלקם בעלי חרדה דנטלית של ממש, מעדיפים לסבול כאבים ניכרים ובלבד שלא יצטרכו להגיע לרופא השיניים. חשוב להבין שהיכולת לשאת כאב איננה גבורה ולעיתים כרוך הדבר בסיכון של ממש. מעבר לעובדה שדחייה של טיפולים מורכבים עשויה להביא לאובדן של שיניים שניתן להציל עשוי הדבר להביא לפגיעה אפילו בלסת וכן להביא למחלות שונות שנובעות מהיווצרות דלקות וזיהומים שלא מטופלים בזמן. 
 
מי שחושש מביצוע של טיפולי שיניים מורכבים, צריך פשוט למצוא את הרופא הנכון. רופא מנוסה, מקצועי, שיודע את החשיבות של מתן הסברים למטופל, שיתוף, מתן אווירה נעימה ונינוחה במרפאה, יוכל לסיים את תקופת הסבל ולהחזיר את החיוך לפניו של המטופל. מחפשים את הרופא שיעזור בכלים המתקדמים ובמאור פנים? פנו למרפאה של ד"ר סמי, סמייל דנט – רפואת שיניים מתקדמת. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאת שיניים במרכז
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com