ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

טיפולי שיניים בתל אביב

מחפשים אחר רופא שיניים במרכז? מעוניינים לעבור טיפולי שיניים בתל אביב? ראשית, אין צל של ספק שלקחתם החלטה נכונה. בריאות השיניים והפה צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות של כל אחד מאיתנו, ורצוי שעה אחת קודם. כעת, נותרה לכם החלטה נוספת לבצע, והיא הגורם אשר בידיו תפקידו את בריאות השן שלכם. כפי שתראו מיד, אין מולכם אופציות טובות יותר מאשר מרפאת השיניים סמייל דנט.

ראשית: מדוע לא צריך להתרחק?
לפני שמדברים על סמייל דנט, חשוב להתייחס ליתרונות הביצוע של טיפולי שיניים בתל אביב עבור אלה המתגוררים באזור זה. הסיבה העיקרית לכך היא שזמן, בעת הנוכחית, שווה הרבה יותר מכסף, וחבל לבזבז אותו על נסיעות ארוכות למרפאה – וזה עוד בלי להזכיר את העלויות הכרוכות בנסיעות שכאלה. מה גם שטיפולי שיניים נוטים להתפרס על פני תקופה ארוכה, של חודשים או אפילו שנים.

אודות סמייל דנט
סמייל דנט היא מרפאת שיניים ברמת גן המספקת מענה מלא למחפשים אחר טיפולי שיניים בתל אביב ובסביבה המבוצעים ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. המרפאה מנוהלת על ידי ד''ר סמי ומבצעת שורה ארוכה של טיפולים: טיפולים אסתטיים, טיפולים כירורגיים (הן מורכבים והן פשוטים יחסית) יישור שיניים, השתלות שיניים, טיפולים לשימור ולשיקום הפה, טיפולי חניכיים ועוד.

סמייל דנט לוקחת על עצמה את כל תמונת הטיפול בלקוחות. עבור כל אחד מהם מרכיבים רופאי המרפאה תוכנית טיפולים אישית, וזאת בהתאם למצב הפה בנקודת הזמן הספציפי, לבעיות המאפיינות אותו, לצרכי המטופל ולרצונותיו. מעבר לכך, המרפאה מוכיחה כי ביקור אצל רופא שיניים ברמת גן לא חייב להגיע לסכומי עתק, שעה שהיא מציעה את כל הסוגים של טיפולי שיניים בתל אביב במחירים שווים לכל נפש.

אז איך מתחילים?
החיפושים שלכם אחר רופא שיניים בתל אביב ובגוש דן הסתיימו בזה הרגע. מרפאת סמייל דנט תשמח לבנות עבורכם את תוכנית הטיפול האישית וללוות אתכם לכל אורכו. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה ולהתחיל לקחת את בריאות השיניים שלכם בידיים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפולי יישור שיניים
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com