ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

טיפולי יישור שיניים

טיפולי יישור שיניים הם מהחשובים ביותר מבין הטיפולים המוצעים כיום. הם כוללים בתוכם מימד אסתטי ובריאותי כאחד, שעה שמצב של שיניים עקומות או חופפות עלול להביא לסיבוכים דוגמת עששת, נסיגת חניכיים או אפילו בעיות בהליך הנשימה. החדשות הטובות הן שבאמצעות הטיפול, המבוסס לרוב על הכנסת סוגר אורתודנטי לתוך הפה ("גשר" או "פלטה") ניתן להחזיר את הפה למוטב - עם מינימום סיכונים. הנה כל מה שחשוב לדעת על הטיפולים, בדגש על טיפול יישור שיניים לילדים.

ברוב המקרים: הטיפולים מיועדים לילדים
הנקודה הראשונה שחשוב להדגיש היא שכאשר מדברים על טיפולי יישור שיניים, מדובר לרוב על כאלה המיועדים לאוכלוסיה הצעירה יותר. ואכן, כמעט בכל המקרים הטיפול המבוצע יהיה טיפול יישור שיניים לילדים, לרוב בגילאי 11 עד 17. עם זאת, ברור שמומלץ לבצע בדיקות רלוונטיות כבר קודם לכן, ובכך לנסות לאתר את הבעיה לפני שהיא מתגברת: נקודת המוצא היא שככל שהטיפול מוקדם יותר, כך פשוט יותר לבצע אותו. לרוב, הטיפול מתפרס על פני כשנתיים, והוא אינו כרוך בכאבים. תיתכן תחושת אי נוחות אצל הילד, אך זו חולפת לרוב מעצמה כעבור יומיים או שלושה.

יחד עם הנאמר מעלה, ברור שניתן לבצע טיפולי יישור שיניים גם למבוגרים: למעשה, בשנים האחרונות עלתה בעשרות אחוזים הפופולאריות של טיפול יישור שיניים למבוגרים, ובמידה גבוהה מאד של הצלחה. חשוב להדגיש כי רוב המבוגרים יעדיפו לבצע את הטיפול בצורה בלתי נראית, מה שמכניס לתמונה שיטות דוגמת יישור שיניים פנימי, יישור שיניים באמצעות מדבקות שקופות או לחילופין יישור שלהן על ידי קוביות שקופות.

היתרונות של סמייל דנט
מעוניינים לבצע טיפולי יישור שיניים לילדים או למבוגרים? למרפאת השיניים סמייל דנט יש שורה ארוכה של פתרונות עבורכם. המרפאה מבצעת טיפולי יישור שיניים במגוון שיטות, עבור בני כל הגילאים, וזאת באמצעות צוות מומחים. המרפאה מעניקה פתרונות בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוחות ומלווה אותם לכל אורך הדרך.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול יישור שיניים
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com