ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

טיפולי יישור שיניים למבוגרים

בעבר, נחשבו טיפולים ליישור שיניים לכאלה המתאימים לילדים בלבד. כיום, כבר ברור מאליו שגם אנשים מבוגרים רוצים לשפר את האסתטיקה של הפה וליהנות מחיוך יפה יותר החושף שיניים ישרות. כיום, יותר ויותר אנשים, גם גברים וגם נשים, מחפשים את מרפאת השיניים ואת רופא השיניים שיוכלו להעניק להם טיפולי יישור שיניים למבוגרים ברמה הגבוהה ביותר. 
 
מדוע זה חשוב
ההתייחסות של מטופלים רבים אל טיפולי יישור שיניים למבוגרים - טיפול אסתטי או קוסמטי בלבד אולי איננה מוטעית אבל זוהי גם לא התייחסות נכונה במלואה. הטיפולים השונים המקובלים לצורך יישור שיניים חשובים בשל הסיבות הבאות:
 
• אסתטיקה – שיניים ישרות מהוות דרך להקנות לאדם חיוך יפה ומראה פנים נאה יותר. 
• ביטחון עצמי – עבור לא מעט מטופלים מהווים טיפולי יישור שיניים למבוגרים דרך טובה לשפר את הביטחון העצמי באופן ניכר. 
• מנשך תקין – יישור שיניים נועד גם לשפר את יכולת הלעיסה של המטופל ולתקן את המנשך. אנשים בעלי שיניים עקומות מאוד עשויים לסבול מהשלכות כגון שחיקת שיניים מהירה, כאבים בשיניים ובלסת, קשיים בלעיסה ואפילו דיבור לא ברור. 
 
גם טיפולים סמויים
כאשר פונים בכדי לקבל טיפולי יישור שיניים למבוגרים ניתן לבחור בכמה וכמה שיטות ידועות. בין היתר ניתן לעשות שימוש בגשר ליישור שיניים, ישנן שיטות יישור ללא צורך בגשר, טיפול באמצעות סמכים שקופים. יש גם אפשרות לבצע טיפול עם סמכים או גשר שניתנים להסרה. טיפול זה אומנם מצריך זמן ארוך יותר אבל ניתן לבצע אותו רק בשעות הלילה, במידה ומעוניינים בכך. 
 
כאשר פונים לרופא שיניים לצורך טיפולי יישור חשוב שיהיה זה מומחה אמיתי, שבקיא בסוגים שונים של טיפולים כמוזכר לעיל. ההתמחות בסוגי טיפולים שונים מאפשרת ייעוץ נכון ואמיתי לכל מטופל לצורך השגת תוצאות מושלמות בזמן הקצר ביותר האפשרי. 
 
רוצים לצחוק עם חיוך יפה יותר? רוצים ליהנות מביטחון עצמי משופר המבוסס על שיניים ישרות ויפות? רוצים לשמור טוב יותר על בריאות השיניים בזכות מנשך תקין ורווח תקין בין השיניים? פנו עוד היום למרפאה שבהנהלת ד"ר סמי, סמייל דנט, לקבלת טיפול איכותי, יעיל, מקצועי ואדיב. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפולי יישור שיניים לילדים
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com