ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

השתלות שיניים מורכבות בגבעתיים

השתלות שיניים מורכבות בגבעתיים למעשה מעניקות למטופל תחליף אפקטיבי ומלאכותי לשורש השן אשר בדרך כלל עשוי ממתכת. השתלות שיניים מורכבות בגבעתיים הינו הליך רפואי שבמהלכו מוחדר למטופל אל הלסת השתל עצמו, על מנת לחבר אליו שן מלאכותית. כמו כן, טיפולי השתלות שיניים מורכבות בגבעתיים הינה אידיאליים עבור כל מי שסובל ממחסור בשיניים, או משיניים חולות. מדובר על אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, ותהליך החלמה קצר יחסית. כמו כן, לפני טיפול השתלות שיניים מורכבות בגבעתיים חשוב במיוחד לערוך בדיקה מקיפה ואבחון קפדני על ידי הרופא המטפל.  ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב, השתלות שיניים בת”א, השתלת שיניים גבעתיים, השתלות שיניים בתל אביב ועוד. 

השתלות שיניים בת"א

אין ספק כי חוסר שיניים הינה תופעה נפוצה, אשר ישראלים רבים סובלים ממנה. בדיוק לשם כך נועדו טיפולי השתלות שיניים בת”א. כיום מדובר על הליך רפואי פשוט יחסית, אשר מעניק למטופל מענה מקצועי ואפקטיבי לבעיה, ומחזיר לו את החיוך ואת הביטחון העצמי תוך זמן קצר בלבד. 

השתלת שיניים גבעתיים

מחסור בשיניים יכול להשפיע על המטופל בדרכים רבות, בראש ובראשונה על יכולות הלעיסה, וכמובן גם על יכולת דיבור תקינה. טיפולי השתלת שיניים גבעתיים נועדו להעניק פתרון מהיר, אפקטיבי ויעיל לכל מטופל אשר סובל מבעיה כזו או אחרת בנושא. מדובר על טכניקה מתקדמת אשר יכולה לשנות את חייו של המטופל, ולהחזיר לו את הביטחון לחייך בפה מלא.  ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.

השתלות שיניים בתל אביב

השתלות שיניים בתל אביב הינו למעשה טיפול רפואי אשר מעניק למטופל תחליף מלאכותי ואמין לשיניים. כיום, ניתן לומר כי שתלים הינם האופציה הטובה ביותר, אשר יכולה להחזיר את תפקודו המלא והתקין של השיניים.
 
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com