ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

השתלות שיניים בגבעתיים

נפלה השן? הרופא היה חייב לעקור? אז נכון ששן נוספת לא תצמח לכם, לפחות לא עד שהקוד הגנטי האנושי ייפרץ, אבל גם לא תצטרכו להישאר חסרי שן.

השתלות שיניים בגבעתיים זוהי שיטה שמאפשרת להשלים את החסר בדרך מלאכותית. השתלות שיניים בגבעתיים זהו טיפול בו מוחדר שתל מתכת מיוחד היישר אל עצם הלסת המצויה בחניכיים ואותו השתל הוא התחליף לשורש השן האבוד והוא הבסיס לכתר המלאכותי שמולבש במקום השן ומאפשר את החזקתו.

בזריזות וביעילות
בתחילת הדרך היה שיח על האורך של טיפול השתלות שיניים בגבעתיים ועל המורכבות של הטיפול. עם השנים השתכללו השיטות להשתלות שיניים בגבעתיים וכיום יש שרכים להקל משמעותית על התהליך ולייצר מינימום כאב ומינימום זמני המתנה בין הטיפולים תוך הקפדה על מקסימום תוצאות אסתטיות.
מרפאת שיניים- סמייל דנט מובילה את תחום השתלת השיניים והיא מבצעת השתלות רבות בשיטות חדשניות ובאמצעות מכשור מתקדם וחדיש.
 
ללא פשרות
מרפאת השיניים סמייל דנט הינה המרפאה המובילה בתחום טיפולי השיניים. צוות המרפאה אינו עושה פשרות והוא מעניק לכל פציינט ופציינט את מלוא תשומת הלב ואת הטיפול המסור ביותר עד לכל אורך הדרך.

לקוחות המרפאה זוכים למענה מקצועי ומהיר בכל פנייה ולמתן שירות איכותי ואדיב בכל צורך. טיפולי השיניים ובתוכם, השתלות שיניים בגבעתיים, מבוצעים בסבלנות ובמקצועיות אשר מתירה לכל מטופל את מלוא אורך הרוח לצאת ולהיכנס מחדר הטיפולים ברוגע ובנחת.

בידיים מקצועיות ומסורות כאלו גם השתלות שיניים בגבעתיים הופכת להיות טיפול קל ופשוט ואחוזי החרדה יורדים פלאים, כי לעתים, הסביבה הטיפולית והצוות המטפל עושים את כל ההבדל.
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com