ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

אורתודנטיה ברמת גן

טיפולים אורתודנטיים או טיפולי שיניים מכל הסוגים נערכים במגוון של מרפאות שיניים ברחבי הארץ. יש לשים לב שטיפולים אורתודנטיים אינם נערכים בכל המרפאות שמציעות טיפולי שיניים כיוון שאלו נחשבים למורכבים ודורשים לא אחת מיומנות ומומחיות מיוחדת כדי להגיע אל התוצאה המושלמת הרצויה למטופלים האורתודנטיים.

טיפולי אורתודנטיה ברמת גן  תוכלו למצוא במרפאת השיניים המובילה סמייל דנט. מרפאת שיניים- סמייל דנט זוהי מרפאה אשר מציעה את כל קשת טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת. מבלי לרוץ ממרפאה למרפאה וממוחה אחד למשנהו, תוכלו ליהנות מכל הטיפולים הקיימים במקום אחד בלבד. כמובן שגם טיפולי אורתודנטיה ברמת גן תוכלו למצוא במרפאת סמייל דנט וכך תוכלו לשלב בתוך תכנית הטיפול שלכם גם טיפולים אורתודנטיים וליהנות מריכוז המענה בידיים מקצועיות ומנוסות.

ישר לשיניים ישרות
טיפולי אורתודנטיה ברמת גן הם טיפולים שמאפשרים בעצם לעבור יישור שיניים. אורתודנטיה ברמת גן זהו תהליך בו עובר המטופל טיפול ליישור השיניים הטבעיות שלו וליצירת מראה אסתטי ומסודר יותר.

במרבית המקרים משולבים הטיפולים האורתודנטיים יחד עם טיפול שיניים כמו סתימות, עקירות וטיפולי שורש ולאחריהם מורכב גשר מיוחד אשר מייצר תהליך של מתיחה ויישור של השיניים.

סבלנות
את הסבלנות שדורשים טיפולים אורתודנטיה במרכז אתם וודאי מכירים. ברגעים בהם נכתבת כתבה זו עדיין לא ניתן ליישר שיניים בטיפול אחד ולכן יש צורך בתהליך יישור שמתיישב על ההגדרה של טיפולים אורתודנטיים ובהם מבוצע יישור שיניים בהדרגה על ידי הנחת טבעות היישור המתאימות ואביזרי יישור נוספים  ועל ידי מתיחות קבועות של הטבעות אשר מבוצעות למטופל במפגשים קבועים המתפרשים על פני מספר חודשים.
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com