ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

אורטודנט בתל אביב

אורטודנט בתל אביב הינו רופא שיניים מקצועי בעל התמחות בתחום האסתטיקה הדנטלית, או במילים אחרות בתחום האורתודנטיה. אין ספק כי אסתטיקת הפה והשיניים משפיע באופן ישיר ומהותי על הדימוי העצמי של כל אחד מאיתנו. אם כך, תפקידו המרכזי ומהותי ביותר של אורטודנט בתל אביב הוא למעשה לתקן את הבעיה הקיימת, ולהעניק לכל מטופל את החיוך המושלם, בו הוא יוכל להיות גאה. אורטודנט בתל אביב למעשה עבר התמחות בתחום של יישור שיניים ולסתות, זאת באישור של משרד הבריאות, מה שמאפשר לו לעשות בתחום זה. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה מתאימה עבור כל מי שמחפש אורטודנט בתל אביב, אורטודנט בגבעתיים, אורטודנט רמת גן, אורטודנט גבעתיים ועוד. כמו כן, המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.

אורטודנט בגבעתיים

המומחיות של אורטודנט בגבעתיים היא למעשה עוסקת בתחום יישור השיניים, ובטיפול של תקלות ובעיות שונות בסגירת הפה באופן תקין. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.

אורטודנט גבעתיים

אורטודנט גבעתיים הפך בשנים האחרונות לאחד מן התפקידים הנפוצים והמבוקשים ביותר בתחום רפואת השיניים. למעשה, מדובר ברופא שיניים מקצועי לכל דבר, אשר עברה הכשרה והתמחות בתחום זה, ולכן יכול להעניק טיפולים ספציפים אשר רופאי שיניים אחרים אינם יכולים. כמו כן, אשר אתם מחפשים רופא אורטודנט, חשוב כי תשימו לב כי הרופא אכן מחזיק בתעודה ממשרד הבריאות, ואישור על כך שעבר התמחות והכשרה מתאימים. 

אורטודנט רמת גן

ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי, אורטודנט רמת גן, בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.
 
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com