ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

אורטודנט בגבעתיים

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם מבנה שיניים אשר דורש טיפול במהלכו הם צריכים לעבור יישור שיניים, על מנת שמבנה השיניים שלהם יהיה בקו אחיד, כך הם יוכלו ליהנות מחיוך יפה ומעבר לכך, שיוכלו ללעוס בצורה נכונה ושלא יתפתחו בעיות עתידיות בלסת. על כן הם צריכים לעבור טיפולי שיניים במרפאות אשר מתמחות ביישור ובטיפולים מקיפים יותר.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט רופאי שיניים אשר מתמחים בטיפולי אורתודנטיה, טיפולים אשר ניתן ומומלץ לעבור אותם כבר בגיל העשרה, אז שיניי החלב נופלות וניתן להתחיל לעבוד על השיניים בפה. הרבה פעמים מומלץ לעבור טיפול יישור שיניים בגיל זה גם בגלל שאם דוחים את הטיפול, הוא יכול להיות בעייתי וממושך יותר. כאמור אנחנו יכולים למצוא לא מעט מרפאות שיניים שמתעסקות בתחום של אורתודנטיה.

לעיתים אנחנו יכולים למצוא מרפאות כאלה ביישוב בו אנחנו גרים, כך למשל אנחנו יכולים למצוא מרפאת שיניים גבעתיים שמתעסקת בתחום, בעוד שבמקרים מסוימים, כאשר מדובר בטיפול מורכב, מומלץ גם לחפש מרפאה מחוץ ליישוב בו אנחנו גרים, בשביל לעבור אותו אצלה. כך למשל אם אנחנו גרים באזור המרכז, אנחנו יכולים לחפש אורטודנט בגבעתיים בשביל ליהנות מטיפול מוצלח. יש לציין שהיכולת שלנו לבחור מרפאת שיניים גבעתיים או בכל מקום אחר, אשר מתמחה בטיפולים מסוג זה, היא שונה היום באופן מהותי מאשר בעבר, בזכות האינטרנט שמציג לנו אפשרויות טיפול שונות ומאפשר לנו לבחור מבין מרפאות ורופאי שיניים ביישובים שונים.

חשוב להבהיר, טיפול אצל אורטודנט בגבעתיים הוא טיפול שיכול לקחת חודשים ואף מעבר לכך. מדובר בטיפול שמלווה במדידות שונות של הלסת, הקמת ברזלים וגשרים על השיניים, וביקורים תכופים על מנת להזיז את הברזלים כך שייווצר לחץ על השיניים, מה שיוביל בסופו של דבר לצמצום הפער ביניהן וליישורם. בין לבין, ייתכן ואנחנו נצטרך לעבור גם טיפול השתלת שיניים גבעתיים או בכל מקום אחר בו אנחנו עוברים את הטיפול, שכן לעיתים נגלה שחסרות שיניים או שיש צורך לעקור שיניים בעייתיות ולהשתיל אחרות במקומן.

אם אתם רוצים לדעת עוד על טיפול אצל אורטודנט בגבעתיים ובכלל על טיפולי יישור שיניים, זה הזמן לפנות אלינו, סמי סמייל דנט, מרפאת שיניים אשר מעניקה טיפולי שיניים בתנאים איכותיים לכל תושבי האזור. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלות שיניים בתל אביב
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com