ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

אורטודנטיה

אורטודנטיה הינו תחום מורכב וספציפי בתחום רפואת השיניים. ניתן לעבור טיפול אורתודנטי למעשה בכל גיל, כל עוד האחיזה של השיניים הינה יציבה ואיתנה. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי כל טיפול שיניים בתחום אורטודנטיה יהיה אפקטיבי יותר כאשר מערכת השלד יציבה וסיימה לגדול, כאשר מדובר על גיל 17 אצל בנים, וגיל 14 אצל בנות. כאמור, לא כל רופא שיניים יכול לעסוק בתחום אורטודנטיה, נדרשת לכך התמחות ספציפית והכשרה ארוכה. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בתחום  אורטודנטיה, אורטודנטיה בגבעתיים, אורטודנטיה ברמת גן, אורטודנטיה בת”א, בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.

אורטודנטיה בגבעתיים

טיפולי אורטודנטיה בגבעתיים מתאימים עבור כל מי שסובל משיניים בולטות, כאשר הן נמצאות בסכנה של חבלה. חשוב לקחת בחשבון כי מדובר בתחום ספציפי ומורכב ברפואת השיניים, לכן יש לבחור ברופא מקצועי, מנוסה, אשר מתמחה בתחום זה, ויכול להבטיח את הטיפול המקצועי והאפקטיבי ביותר. 

אורטודנטיה ברמת גן

טיפולי אורטודנטיה ברמת גן מתבצעים על ידי מומחה ליישור שיניים, אשר סיים הכשרה ומחזיק בניסיון רב וכמובן בתעודת מומחה ממשרד הבריאות. למומחה זה יש תעודה ממשלתית אשר מעידה על היותו מומחה, מה שלמעשה מקנה לו רישיון מומחה. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.

אורטודנטיה בת"א

טיפולי אורטודנטיה בת"א מתאימים עבור כל מי שסובל מבעיות שיניים, בדגש על יישור שיניים. כמו כן, מומלץ לבחור רופא מקצועי, אשר עבר התמחות ומחזיק בכל התעודות הנדרשות. ד״ר סמי סמייל דנט הינו רופא שיניים מקצועי בעל מרפאה פרטית אשר מציעה ללקוחותיה קורת גג אחת של טיפולי שיניים מקיפים, לילדים ולמבוגרים, הנעשים בזמן המתנה קצר ללא עיכובים. המרפאה ממוקמת ברחוב הר"אה 24 ברמת גן, וגאה להציע גם שירותי חירום לקהל הרחב.
 
 
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן טלפון: 072-33-80-147  נייד: 052-892-3116  דוא"ל: doksami@yahoo.com
נושאים נוספים:
אורתודנטיה במרכז  |  השתלת שיניים
רפואת שיניים מתקדמת | אסתטיקת פנים | מצאו אותנו ב -
כתובתינו: הרא"ה 24, רמת גן    •    טלפון: 072-33-80-147    •    דוא"ל: doksami2@gmail.com