ד"ר סמי| סמייל דנט
כתובת: הרא"ה 24 רמת גן  
טלפון: 072-33-80-147
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
יצירת קשר מהיר
הצטרפו אלינו ב-  
facebook3, facebook, social, dualtone

השתלת שיניים

נפלה השן? הרופא היה חייב לעקור? אז נכון ששן נוספת לא תצמח לכם, לפחות לא עד שהקוד הגנטי האנושי ייפרץ, אבל גם לא תצטרכו להישאר חסרי שן.

השתלת שיניים זוהי שיטה שמאפשרת להשלים את החסר בדרך מלאכותית. השתלת שיניים זהו טיפול בו מוחדר שתל מתכת מיוחד היישר אל עצם הלסת המצויה בחניכיים ואותו השתל הוא התחליף לשורש השן האבוד והוא הבסיס לכתר המלאכותי שמולבש במקום השן ומאפשר את החזקתו.

בזריזות וביעילות
בתחילת הדרך היה שיח על האורך של טיפול השתלת שיניים ועל המורכבות של הטיפול. עם השנים השתכללו השיטות להשתלת שיניים וכיום יש שרכים להקל משמעותית על התהליך ולייצר מינימום כאב ומינימום זמני המתנה בין הטיפולים תוך הקפדה על מקסימום תוצאות אסתטיות.
מרפאת שיניים - סמייל דנט מובילה את תחום השתלת השיניים והיא מבצעת השתלות רבות בשיטות חדשניות ובאמצעות מכשור מתקדם וחדיש.
 
ללא פשרות
מרפאת השיניים סמייל דנט הינה המרפאה המובילה בתחום טיפולי השיניים. צוות המרפאה אינו עושה פשרות והוא מעניק לכל פציינט ופציינט את מלוא תשומת הלב ואת הטיפול המסור ביותר עד לכל אורך הדרך.
לקוחות המרפאה זוכים למענה מקצועי ומהיר בכל פנייה ולמתן שירות איכותי ואדיב בכל צורך. טיפולי השיניים ובתוכם, השתלת שיניים, מבוצעים בסבלנות ובמקצועיות אשר מתירה לכל מטופל את מלוא אורך הרוח לצאת ולהיכנס מחדר הטיפולים ברוגע ובנחת.

בידיים מקצועיות ומסורות כאלו גם השתלת שיניים הופכת להיות טיפול קל ופשוט ואחוזי החרדה יורדים פלאים, כי לעתים, הסביבה הטיפולית והצוות המטפל עושים את כל ההבדל.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אורתודנטיה בתל אביב
השתלת שיניים